דלתות מסתובבות – מרחב האפשרויות האינסופי

היי,

בשנת 1998 יצא לאקרנים הסרט "דלתות מסתובבות" (סרט חובה לצפייה!).

הסרט (בכיכובה של גווינת' פאלטרו), מגולל את סיפורה של בחורה בשם הלן, אשר חייה מתפצלים לשני עולמות מקבילים. כל זה קורה כאשר הלן ממהרת לתפוס את הרכבת התחתית בלונדון.

במציאות אחת – הלן  מצליחה לתפוס את הרכבת, מגיעה מוקדם מן הצפוי לביתה, תופסת את חברה בוגד בה וכך מתגלגלים חייה לכך שהיא מתאהבת בבחור שאותו הכירה באותה נסיעה ברכבת.

במציאות השנייה – הלן מפספסת את הרכבת ולכן לא תופסת את חברה בוגד בה וכך ממשיכה לחיות איתו לצד הבגידות והשקרים.

הנה הקטע מהסרט שבו כל זה קורה…

הדלתות שמסתובבות בחיינו

כל מי שמקבל ממני מסרים, בין אם דרך מיילים או בין אם השתתף בהרצאות, סדנאות או תהליכי אימון איתי, יודע כי אחד המסרים הבסיסיים שאני מבקש להעביר ומלמד הוא המסר שעבור כל אחד ואחת מאיתנו, מתקיימות בכל רגע ורגע אינסוף של אפשרויות להגשים את עצמנו ולהביא את הפוטנציאל שלנו למימוש גבוה יותר.

לאותו מרחב של אינסוף אפשרויות אני קורא מרחב – C. אם אינך מכיר את המודל של שלושת המרחבים, אני מזמין אותך להירשם ממש בתחתית הדף לקבלת שיעור וידאו במתנה שיסביר לך את כל התמונה.

אז מהו אותו מרחב האפשרויות האינסופי?

זהו המרחב שמייצג עבורך את כל מה שאתה יכול להיות בכל רגע בחייך. מנטאלית, רגשית, רוחנית, פיזית.

אם ראית את הסרט דלתות מסתובבות, זו תהיה דרך טובה להסביר למה אני מתכוון. בכל רגע שאנו בוחרים (במודע או שלא במודע) לעשות פעולה מסוימת, לחשוב משהו, להרגיש או להאמין במשהו, אנו פותחים דרך חדשה לחיינו.

דמיינו לעצמכם שדקה מעכשיו, אתם יכולים להימצא באינסוף של תנוחות ישיבה או נקודות בחדר בו אתם יושבים, הכל יהיה תלוי בבחירה המודעת או לא מודעת שלכם היכן להיות.

כך זה פועל בדיוק בכל חיינו.

בפיזיקת הקוונטים קוראים לזה "סופר פוזיציה" (לא ניכנס לזה כרגע, אך הרעיון מדבר על כך שאנחנו מתקיימים בו במקביל באינסוף יקומים / מימדים מקבילים), כשהמסר העיקרי הוא להבין שבכל רגע נתונה לנו הבחירה לממש אפשרות קיומית מסויימת שלנו.

מרחב האפשרויות האינסופי הוא זה שלמעשה עומד מאחורי המשפט: "הכל אפשרי!"

חשוב להבין כי כשאני מדבר על אינסוף של אפשרויות, אני מדבר על אפשרויות שמביאות לידי ביטוי יותר ויותר את הפונטנציאל האלוהי שגלום בתוכנו, אך יחד עם זאת, קיימות גם אפשרויות שדרכן יקרה בדיוק ההיפך. כלומר, שנה מהיום ייתכן כי אני אחיה את החיים שאני באמת רוצה לחיות וייתכן שלא.

העניין הגדול הוא, שהחל מגיל מאוד צעיר אנחנו לא מסוגלים לראות את מרחב האפשרויות האינסופי ומה שאנחנו מסוגלים לראות ולהבין זה רק את מרחב האפשרויות שאנחנו חושבים או מאמינים שקיימות בעבורנו!

הנה תמונת המודל המלא שאני מדבר עליו:

 

אז מה עושים כשמבינים את המשמעות האדירה של מרחב האפשרויות האינסופי ומודעים לקיומו?

הנה שבעה שלבים שיעזרו לכם להבין כיצד תוכלו להינות מהשפע שיש למרחב זה להציע לכם:

1) הגדירו בצורה ברורה מה אתם רוצים להיות / לעשות / להשיג בחיים שלכם! לא מה אתם חושבים שאתם יכולים (מרחב B?) אלא מה אתם באמת רוצים (מרחב C).

2) האמינו בעצמכם! פתחו בעצמכם את האמונה שאתם יכולים וראויים לחיות את החיים כפי שאתם באמת רוצים לחיות אותם.

3) פתחו בתוככם מערכת אמונות והרגלים חדשים שייתמכו בתהליך פריצת הדרך שלכם. זהו השלב החשוב ביותר מכיוון שהתוצאות שאתם משיגים בחייכם מתחילות כבר ברמת האמונות שלכם לגבי מה שאפשרי בעבורכם. שוב, אני ממליץ בחום להירשם לקבלת השיעור במתנה שנמצא כאן ממש בתחתית הדף.

4) בנו את תכנית הפעולה שלכם להשגת מטרותיכם – היעזרו באנשים אחרים, קראו ספרים ולמדו מכל מקור אפשרי כיצד ניתן להתקדם לעבר אותה מטרה שהצבתם לעצמכם.

5) אמצו סביבה תומכת – בכל תהליך של פריצת דרך, ישנה חשיבות קריטית לכך שיהיה לצידכם ולו רק אדם אחד שיהיה תומך, מדרבן ומעורר לפעולה. אדם כזה שיעזור לכם למצוא תמיד איך כן ניתן להתקדם ולא יאמר לכם למה זה בלתי אפשרי.

6) פתחו מוח אטום להפרעות שליליות – סביר להניח שהתגובות הראשוניות מהסביבה שלכם לא תהיינה תגובות נלהבות ותומכות במיוחד (בעיקר מהסביבה הקרובה שלכם). עליכם לפתח את היכולת לקבל את דברי הסביבה ובו במקביל להישאר אטומים לכל עצה שאין בה כל תועלת ממשית להתקדמות שלכם.

7) פעלו ! – צאו לדרך עם מה שיש והתקדמו. הרבה מאוד מהדברים שאתם צריכים כדי להגשים את מטרתכם, מחכים לכם שתעשו את הצעד הראשון לעברם. זכרו תמיד: החל מהרגע שאתם מתחילים להתקדם לעבר מטרתכם, היא מתחילה להתקדם לעברכם!

זכרו: המימוש של האפשרויות העומדות בפניכם בכל רגע תלוי אך ורק בכם ובבחירות שאתם עושים, במודע או שלא במודע.

הכל אפשרי!

אז זה הכל להיום אנשים יקרים,

אני מבקש לאחל לכם הגשמה והנאה בדרככם לעבר אותו מרחב קסום, מרחב האפשרויות האינסופי שקיימות בעבורכם!

אני מזמין אתכם להגיב ולשתף,

רז

 

 

 

 

פורסם בקטגוריה אימון אישי, אימון עסקי, אמונה, העצמה, הצלחה, השראה, חשיבה, מטרות, פריצת דרך, פריצת דרך, קוונטים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

facebook comments:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>